STRONA WWW

Sieć

nestbank.pl

Strona główna » Finanse » nestbank.pl

Nest Bank – Bezpieczna bankowość dla rodzin i mikroprzedsiębiorców.

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw.
W Nest Banku wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią naszym klientom i ich bliskim spokój oraz poczucie bezpieczeństwa, których potrzebuje każda rodzina. Tworząc ofertę bazujemy na bezpośrednich rozmowach z klientami i naszych wieloletnich doświadczeniach.

Chcemy być dla naszych klientów realnym wsparciem w codziennym życiu. Dlatego wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym mogą oni bezpiecznie i spokojnie gospodarować swoimi finansami. Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom Nest Bank konsekwentnie wdraża i rozwija najnowocześniejsze metody płatności oraz innowacyjne rozwiązania internetowe i mobilne. Dzięki temu jest dostępny wszędzie tam, gdzie potrzebują go klienci.

Jako jedni z pierwszych w Polsce udostępniliśmy płatności Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay oraz otworzyliśmy się na innowacyjne rozwiązania dostarczane przez rynek fintech. Naszą misją jest dostarczanie i promowanie najnowocześniejszych rozwiązań bankowych w służbie polskim rodzinom i ich finansom. Dzięki temu jesteśmy dostępni wszędzie tam, gdzie potrzebują nas klienci. Aby być jeszcze bliżej Twoich spraw, otworzyliśmy już kilkaset kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek w całej Polsce.


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Podobne strony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *