STRONA WWW

credit-agricole.pl

Strona główna » Finanse » credit-agricole.pl

Dzień dobry, witamy w Credit Agricole!

Jesteśmy bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działamy w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jesteśmy częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.

„Codziennie działamy na rzecz naszych klientów oraz społeczeństwa” – to nasz sens istnienia (raison d’etre), nasze motto. Oznacza ono, że znajdujesz się w centrum naszej uwagi: uważnie Cię słuchamy i dostarczamy takich rozwiązań, jakich potrzebujesz.

W Credit Agricole możesz korzystać z usług bankowości codziennej (konta, karty, lokaty itp.) i niemal wszystkich rodzajów kredytów. Do Twojej dyspozycji są nasi specjaliści od leasingu, faktoringu, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Działamy na różnych polach biznesowych, a naszymi klientami są osoby indywidualne, małe i średnie firmy, duże międzynarodowe korporacje, a także rolnicy i przedsiębiorstwa z branży rolnej.

Nie ograniczamy się tylko do usług finansowych. Proponujemy także szeroki wybór ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych, czy życiowych. Mamy bardzo duże doświadczenie na rynku kredytów konsumenckich. Nasze kredyty ratalne dostępne są w prawie 12 tys. punktów sprzedaży w całej Polsce, a nasze wyjątkowe karty kredytowe dają prawo do zniżek do 50 proc. w blisko 10 tys. sklepów i punktów usługowych zrzeszonych w największym w Polsce Klubie Rabatowym.

Jesteśmy bankiem „100% cyfrowym, 100% ludzkim”. Zgodnie z tym hasłem inwestujemy w nowoczesne technologie i ułatwiamy zdalny dostęp do naszych usług, lecz dbamy także o naszych pracowników i jakość obsługi w bezpośrednim kontakcie.

Nasze usługi i produkty są łatwo dostępne: o każdej porze możesz korzystać z aplikacji mobilnej CA24 albo e-banku na stronie internetowej. Mamy także sieć ponad 400 placówek w reprezentacyjnych miejscach we wszystkich większych miastach w Polsce, w których pracują profesjonalni i przyjaźni doradcy chętni do pomocy w każdej sprawie.

Do zobaczenia!


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Podobne strony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *